KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Programe per siguri me te mir te kompjuteri tuaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Programe per siguri me te mir te kompjuteri tuaj   Wed Oct 15, 2008 8:22 pm

Anti-Virus = AVG8 (edicioni falas)
http://free.avg.com/

Spyware remover = SpyBot search and destroy: Heq programet spiunė
http://www.safer-networking.org/en/index.html

Adware remover = Ad-Aware (edicioni falas): Heq krimbat dhe programet qė shfaqin reklama tė padėshirura nė kompjuterin tuaj (kur navigoni nė internet)
http://lavasoft.com/products/ad_aware_free.php

Rootkit remover = F-Secure Blacklight (falas): Heq rootkit-et (Rootkit janė programe me privilegje administratori (pėrgjithėsisht), qė pėrdoren pėr tė sulmuar kompjutera nė rrjet, pėr tė mbledhur informacion personal etj)
http://www.f-secure.com/security_center/http://free.avg.com/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Programe per siguri me te mir te kompjuteri tuaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Antivirusa-
Kėrce tek: