KHC Solutions 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Rregullorja e forumit

Tė gjithė anėtarėt ta lexojnė rregulloren para se tė postojnė.
11Rregullorja e fo...
Wed Sep 17, 2008 7:27 pm
 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Oferta Falas

Oferta Te Ndryshme Falas
612[+] Host .de.tl ...
Thu Nov 06, 2008 11:32 pm
 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantojeni veten

Prezantojeni veten kėtu.
Moderator: V.I.P
1024Hayyyy Hackers...
Mon Feb 16, 2009 2:13 am
Semir Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bisedė e lirė

Kėtu bisedoni ēfarė tė doni por duke ju pėrmbajtur rregullores.
2453Dėshmi mbi Trekė...
Wed Feb 11, 2009 5:40 pm
 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pyetje dhe pėrgjigjje

Kėtu mund ti bėni pyetje qfare tė dėshironi por duke ju pėrmbajtur rregullores.
11Rregullat per py...
Thu Oct 23, 2008 1:45 pm
proff.vB Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezanto webfaqen tuaj

Kėtu prezantojeni web-faqen tuaj mirpo duke ju pėrmbajtur rregullores.
35Rregullore per P...
Sat Oct 25, 2008 9:46 pm
proff.vB Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Windows

Kėtu mund ti bėni tė gjitha pyetjet (ēfarė keni tė paqartė) mbi Microsoft Windows.
9197Programet e fshe...
Sun Nov 09, 2008 6:46 pm
 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

AIO (All In One)

Kėtu postoni programe vetėm All in One.
2629Portable downloa...
Wed Oct 22, 2008 8:40 pm
 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Download Programs

Download Programe te ndryshme
108121Turbo Launch v7....
Fri Dec 12, 2008 4:39 pm
 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Antivirusa

Kėtu mund ti gjeni disa antivirusa dhe mund tė diskutoni pėr ta.
4353Kerkoni Antiviru...
Thu Oct 30, 2008 2:40 pm
proff.vB Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tutorials/Mėsime

Kėtu do gjeni tutoriale te ndryshme.
Moderator: V.I.P
3346Si Tė Hapim Memb...
Thu Mar 26, 2009 3:43 pm
 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tutoriale Anglisht

Kėtu postojini tė gjitha mėsimet (tutorialet) vetėm nė gjuhėn angleze.
3947How to hack a we...
Wed Feb 11, 2009 5:36 pm
 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Video Tutoriale

Kėtu postoni vetėm Video Tutoriale.
915Merr CC Valide p...
Thu Feb 12, 2009 12:01 am
Semir Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Talk Your Language

Ktu gjuher e juaja : English . Italiano . Deutsch, Turkish . Franc
11Welcome to KHC S...
Sat Nov 08, 2008 2:35 pm
 Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

English

Ktu flitet vetem gjuha angleze nuk lejohen gjuhet tjera
11Welcome to KHC S...
Sat Nov 08, 2008 2:35 pm
 Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

Deutsch

Ktu Flitet vetem gjuha gjermane nuk lejohen gjuhe te tjera
00
.Asnjė mesazh i ri

Turkish

Gjuha turke ktu flitet ju lutem mos flisni gjuhe tjera
00
.Asnjė mesazh i ri

France

Ktu flitet vetem gjuha franceze
00
Asnjė mesazh i ri

Hardware , Kompjuteri

Qdo gje rreth Hardware , Kompjuteri nuk lejohen postet tjera
1217Williams Manual ...
Fri Nov 07, 2008 3:00 pm
 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Msn Messenger

Moderator: V.I.P
00
Asnjė mesazh i ri

Lajme

Kėtu postoni tė gjitha lajmet nga vendi,rajoni dhe bota.
3745Nuk ka pershkall...
Mon Nov 17, 2008 8:13 pm
 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajme Mbi Teknologjin

Kėtu gjdo gje rreth teknologjis
88Lėshim serioz nė...
Sat Nov 08, 2008 2:40 pm
 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sport

Kėtu postoni tė gjitha lajmet pėr sport.
00
Asnjė mesazh i ri

Google/Youtube Video

Kėtu do i gjeni ca video nga Google Video dhe Youtube.
Moderator: V.I.P
12Beatbox ktu post...
Fri Nov 07, 2008 3:01 pm
 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

JavaScript

Mos postoni gjera tjera perveq JavaScript
1515JavaScript's
Sun Oct 26, 2008 12:57 am
 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Counter Strike

Kėtu postoni dhe bėni pyetje vetėm mbi Counter-Strike.
Moderator: V.I.P
00
Asnjė mesazh i ri

Hack Web-Site

Kėtu postoni tė gjithė web-site e hackuara nga ju.
14Administrator
Fri Oct 24, 2008 11:27 pm
 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Hacking Programs

Kėtu do i gjeni ca programe per hacking.
Moderator: V.I.P
3035Merr Credit Card...
Sat Feb 07, 2009 2:20 am
Semir Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojra/Games

Kėtu do i gjeni ca lojėra tė ndryshme.
11Kėrkoni Lojra
Sun Oct 26, 2008 6:28 pm
proff.vB Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

PHP Tutorials

Kėtu postoni vetėm PHP Tutoriale.
56Sigurimi i PHP -...
Tue Oct 07, 2008 7:41 pm
 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

phpBB

Ktu gjdo gje rreth phpbb
78Si te aktivizojm...
Sun Feb 15, 2009 12:20 pm
proff.vB Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Filma t'ndryshem

Filma te ndryshem
1220Terminator IV Of...
Sat Nov 08, 2008 2:28 pm
 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shporta e Temave te Vjetra

Temat e mbyllura ketu hyn
611ghr here :d
Tue Nov 18, 2008 10:30 pm
 Shiko mesazhin e fundit
KHC Solutions Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 677 artikuj
Forumi ka 43 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri fero
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 9 mė Fri Dec 23, 2011 10:10 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur