KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Rregullat per pytje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
proff.vB
WebMaster
WebMaster
proff.vB

Male
Numri i postimeve : 340
Age : 25
Vendndodhja : ωωω.кн¢-ѕσℓυтιση.тк
Registration date : 11/09/2008

Rregullat per pytje Empty
MesazhTitulli: Rregullat per pytje   Rregullat per pytje I_icon_minitimeThu Oct 23, 2008 1:45 pm

Rregullore per Pyetje/Pergjigje para se te kerkoni beni keto

[ Pyetje ] Per qka po don me pyet
[ Ndihmė ] Qfar problemi ki
[ Kerkoj ] Qfar don nese osht program e bon emrin e programit


Mos Harroni Nese Nuk Perdoren Kto Parashtesa At'her Tema Mbyllet ose emri ndreqet Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gvhack.tk
 
Rregullat per pytje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Pyetje dhe pėrgjigjje-
Kėrce tek: