KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rregullorja e forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Rregullorja e forumit   Wed Sep 17, 2008 7:27 pm

- Gjuha kryesore ne forum eshte gjuha Shqipe, perdorimi i fjaleve te huaja lejovet vetem
ne raste kur nuk ka perkthim adekuat ne gjuhen shqipe, gjithashte jane te lejuara edhe
dialektet e shqipes.

– Ndalohen rreptesisht postimet qe kane ne permbajte : sharje , fjale ofenduese,
pornografi,apo dallime krahinore ose racisem .
– Sygjerohet qe para cdo hapje te temave te reja te kerkohet se pari se nese eksiston ajo
teme , temat me permbatje te njejte do te fshihen apo bashkohen .

–Eshte e ndaluar te krijohen dy e me shume usera per nje anetar.

–Eshte e ndaluar te nderohet identifikimi i anetarit , prandaj keni kujdes gjate regjistrimit.-Ju mund te prezantoni webfaqen tuaj vetem nje here te vetme.


-Nese ju korigjojmė mė shumė se 3 herė nė postime do merrni Vėrejtjen e Parė.

-Nėse prapė vazhdoni do merrni Vėrejtjen e Dytė.

-Dhe nėse merrni Vėrejtje tė Tretė do pėrjashtoheni nga forumi (BANN)

Nga stafi i KHC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rregullorja e forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Rregullorja e forumit-
Kėrce tek: