KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Windows Cloud sė shpejti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Windows Cloud sė shpejti   Tue Oct 07, 2008 9:29 pm

Drejtori ekzekutiv i Microsofit, Steve Ballmer, ka zbuluar javėn e kaluar disa prej detajeve tė sistemit tė ri operativ, qė synon tė ndihmojė programuesve tė zhvillojnė aplikacione tė Internetit.
Sistemi operativ, i njohur si Windows Cloud, pritet tė dalė muajin e ardhshėm dhe sipas Ballmer ėshtė njė projekt i ndarė nga Windows 7, sistemit operativ tė propozuar tė pasojė Windows Vista.

Ballmer, ka qenė i shkurtė nė detajet, por ka theksuar se strategjia softuerit nuk do tė thotė largimin e produkteve kyēe si Office, tėrėsisht nga kompjuteri juaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Windows Cloud sė shpejti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Jorgo Telo:ZAGORI E PERMALLUAR (Tekst i kenges qe do hidhet se shpejti ne fb)
» Shota,Shota (mashalla) Baraliu - Aktore, Top - Modele e jona sė shpejti do tė bėj njė "BOOM" - surprizė !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Windows-
Kėrce tek: