KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Bone butonin Log OFF n'Desktop

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

Bone butonin Log OFF n'Desktop Empty
MesazhTitulli: Bone butonin Log OFF n'Desktop   Bone butonin Log OFF n'Desktop I_icon_minitimeSat Jan 31, 2009 9:13 pm

1. Me anen e djathte te mausit shkojme New
2. Shortuct
3. Dhe na shfaqet nje tabele
4. Shenojme kete logoff.exe
5. NEXT
6. Ne tabelen tjeter shenojme PSH LogOFF
7. Finish

Dhe do ta shihni kur do te dale ne desktop butoni LogOFF
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bone butonin Log OFF n'Desktop
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Tutorials/Mėsime-
Kėrce tek: