KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Solana shpreson nė marrėveshje pėr EULEX-in deri nė fund tė javės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

Solana shpreson nė marrėveshje pėr EULEX-in deri nė fund tė javės Empty
MesazhTitulli: Solana shpreson nė marrėveshje pėr EULEX-in deri nė fund tė javės   Solana shpreson nė marrėveshje pėr EULEX-in deri nė fund tė javės I_icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:15 pm

Pėrfaqėsuesi i Bashkimit Evropian pėr politikė tė jashtme dhe siguri, Javier Solana ka deklaruar nė Bruksel se, pret njė marrėveshje pėr misionin EULEX, deri nė fund tė javės.
Solana, pas takimit tė Kėshillit tė Ministrave tė BE-sė, tė hėnėn, ka deklaruar se pret arritjen e marrėveshjes gjatė ditėve tė ardhshme, respektivisht deri nė fund tė javės.

Duke u thirrur nė burime tė larta nė BE, disa media kanė raportuar se Solana ėshtė nė kontakt tė pėrhershėm me Beogradin dhe Prishtinėn, dhe se tė premten ka biseduar me presidentin serb, Boris Tadiq, ndėrsa tė hėnėn me pėrfaqėsuesit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
proff.vB
WebMaster
WebMaster
proff.vB

Male
Numri i postimeve : 340
Age : 25
Vendndodhja : ωωω.кн¢-ѕσℓυтιση.тк
Registration date : 11/09/2008

Solana shpreson nė marrėveshje pėr EULEX-in deri nė fund tė javės Empty
MesazhTitulli: Re: Solana shpreson nė marrėveshje pėr EULEX-in deri nė fund tė javės   Solana shpreson nė marrėveshje pėr EULEX-in deri nė fund tė javės I_icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:32 pm

Qka pi bjen qekjo EULEX

_________________
Email : vatty_hack@ast-crew.info
FORUMET KRYESORE
[+]Rregullorja e Forumit
[+]Tutorials/Mėsime
[+]Tutorials Anglisht
[+]Dizajne Nga Ju
[+]Msn Programe
etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gvhack.tk
 
Solana shpreson nė marrėveshje pėr EULEX-in deri nė fund tė javės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Lajme-
Kėrce tek: