KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Arrestohet njė serb i dyshuar pėr krime lufte

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Arrestohet njė serb i dyshuar pėr krime lufte   Fri Oct 10, 2008 9:31 pm

Njė serb i Kosovės ėshtė arrestuar nėn dyshimet se gjatė luftės sė vitit 1999 ka kryer krime lufte.
Pjesėtarėt e SHPK-sė nė Vushtri kanė arrestuar Dejan Tomiqin, punėtor nė komunėn e Vushtrrisė.

Sipas zėdhėnėsit tė SHPK-sė pėr rajonin e Mitrovicės, Besim Hoti, Tomiq ėshtė arrestuar nė bazė tė njė padie tė Gjykatės sė Qarkut tė Mitrovicės.

Ai do mbahet nė paraburgim pėr 72 orė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Arrestohet njė serb i dyshuar pėr krime lufte
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Selim Hasanaj: Plackitje spektakulare nė Stokholm tė Suedisė, plasciktsit serb
» Masakėr nė Durrės, i kėrkuari Dritan Dajti vret 4 policė e 1 civil, arrestohet i plagosur
» Sipas serbėve, Flamuri ynė para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjė njė kryq
» Besim Muhadri: A ishte vrasja e Emin Durakut pjesė e skenarėve tė komunistėve serbė dhe tė shėrbėtorėve tė tyre nė Kosovė?
» Fahri Xharra - Serbėt po na e vjedhin historinė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Lajme-
Kėrce tek: