KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Hyn ne pc dikujna pa program

Shko poshtė 
AutoriMesazh
proff.vB
WebMaster
WebMaster
proff.vB

Male
Numri i postimeve : 340
Age : 25
Vendndodhja : ωωω.кн¢-ѕσℓυтιση.тк
Registration date : 11/09/2008

Hyn ne pc dikujna pa program Empty
MesazhTitulli: Hyn ne pc dikujna pa program   Hyn ne pc dikujna pa program I_icon_minitimeSat Sep 13, 2008 10:30 am

Autor : Mr ylber


Si eshte e mundur qe pa trojan , e pa Program mund te futemi ne PC te dikuj ?

Ok shkojm kshtu :

Se pari duhet te hapim Start ,
me pas Run , dhe ne Run shenojm "cmd" (pa thonjeza)
Me pas do tju hapet 1 prompt si ne foto :

Dhe ne te do te shenoni "telnet" . do tju shfaqet ni lloj Promti tjeterPasi shfaqet telneti ateher shenojm
"o" (pa thonjeza) ..
dhe perfundimisht ne te do te shenojm :
// ip'n e pc's/c$
shembull : // 127.0.0.1/c$ dhe do te filloj te qaset (connecting pra: )


dhe ne qoftse esht online do te qaset kaq.. knaquni
p.s : Punon per Vetem kompjuteret qe e kan Share ndoj file apo folder , dhe eshte qe i lidhur LAN !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gvhack.tk
 
Hyn ne pc dikujna pa program
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Hacking Programs-
Kėrce tek: