KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ndali paret n'TinaSoft

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

Ndali paret n'TinaSoft Empty
MesazhTitulli: Ndali paret n'TinaSoft   Ndali paret n'TinaSoft I_icon_minitimeWed Nov 12, 2008 8:21 pm

Per te ndalur llogaritjen e parave ne tinasoft duhen ta keni ket program qe mund ta shkarkoni


pastaj e hapim procexp.exe dhe e shihni nje ikon te tinasoftit aty shkruan Client she pastaj klikoje me te djathten dhe pastaj suspend dhe ndalet llogaritja e parave kurse nese ja bejm resume llogaritja e parave vazdon

Kliko per ta shkarkuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ndali paret n'TinaSoft
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Tutorials/Mėsime-
Kėrce tek: