KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Kosova refuzon marrėveshjen e imponuar nga Beogradi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

Kosova refuzon marrėveshjen e imponuar nga Beogradi Empty
MesazhTitulli: Kosova refuzon marrėveshjen e imponuar nga Beogradi   Kosova refuzon marrėveshjen e imponuar nga Beogradi I_icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:16 pm

Pėrfaqėsuesit kryesorė tė Republikės sė Kosovės, presidenti Fatmir Sejdiu dhe kryeministri Hashim Thaēi, nė njė konferencė tė jashtėzakonshme pėr media, kanė bėrė tė ditur se kanė refuzuar planin e vendosjes sė misionit tė Eulex-it nė Kosovė jashtė pėrmbajtjes sė Pakos sė Ahtisaarit, sipas kushteve tė diktuara nga Beogradi dhe pas negociatave ku Prishtina zyrtare nuk ka qenė e pėrfshirė.
Propozimi shkel substancėn e sovranitetit dhe integritetit territorial tė Kosovės - ishte ky argumentimi themelor i presidenti Sejdiut dhe kryeministrit Thaēi.

Ndryshe, plani parashikonte qė , nė thelb, tė suprimoheshin provizionet themelore tė Pakos sė Ahtisaarit dhe tė rifuqiziohej Rezoluta 1244 , si bazė e organizimit dhe funksionimit politik, territorial dhe administrativ tė Kosovės sė para 17 shkurtit, duke krijuar kėshtu parakushte evidente pėr copėtimit etnik- territorial tė pushtetit nė Kosovė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
proff.vB
WebMaster
WebMaster
proff.vB

Male
Numri i postimeve : 340
Age : 25
Vendndodhja : ωωω.кн¢-ѕσℓυтιση.тк
Registration date : 11/09/2008

Kosova refuzon marrėveshjen e imponuar nga Beogradi Empty
MesazhTitulli: Re: Kosova refuzon marrėveshjen e imponuar nga Beogradi   Kosova refuzon marrėveshjen e imponuar nga Beogradi I_icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:30 pm

Very nice post

_________________
Email : vatty_hack@ast-crew.info
FORUMET KRYESORE
[+]Rregullorja e Forumit
[+]Tutorials/Mėsime
[+]Tutorials Anglisht
[+]Dizajne Nga Ju
[+]Msn Programe
etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gvhack.tk
 
Kosova refuzon marrėveshjen e imponuar nga Beogradi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Lajme-
Kėrce tek: