KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Audi Q5 fiton 'Timonin e Artė'

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Audi Q5 fiton 'Timonin e Artė'   Tue Nov 11, 2008 3:00 pm

Ende nuk ka arritur nė treg, e veēmė e ka fituar ēmimin e parė. Gazeta gjermane "Bild am Sonntag" e ka shpallur Audin e ri Q5 si automjetin mė tė mirė nė klasėn e automjeteve sportive tė kėtij viti, duke ia ndarė ēmimin "Timoni i Artė". Audi Q5 ka fituar nė konkurrencė tė fuqishme dhe me kėtė e ka pėrsėritur suksesin e vitit tė kaluar tė modelit Audi A4.
Anėtarėt e jurisė sė "Timonit tė Artė", e cila ėshtė e pėrbėrė nga persona tė njohur, ekspertė pėr teknikė dhe profesionistė nga garat rally, kanė pasur edhe njė rast qė edhe kėtė vit t'i nėnshtrojnė automjetet kandidate sipas testeve dhe kushteve tė tyre.

Audi Q5 ka arritur qė t'ua mbush mendjen jo vetėm me ulėset e tij komode dhe madhėsinė, por edhe me sjelljen nė vozitje dhe variabilitet. Ai po ashtu ka marrė nota tė larta pėr dizajnin e brendshėm dhe tė jashtėm. Teknikėt nė pėrbėrjen e jurisė veēanėrisht kanė lavdėruar lehtėsinė e servisimit tė Q5 dhe ekologjinė e tij.

"Timoni i Artė" ndahet qė nga viti 1975 pėr automjetet.
]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
proff.vB
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 340
Age : 25
Vendndodhja : ωωω.кн¢-ѕσℓυтιση.тк
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: Audi Q5 fiton 'Timonin e Artė'   Tue Nov 11, 2008 5:20 pm

valla qa spo bojn me kerre hallall ju koft qetyne

_________________
Email : vatty_hack@ast-crew.info
FORUMET KRYESORE
[+]Rregullorja e Forumit
[+]Tutorials/Mėsime
[+]Tutorials Anglisht
[+]Dizajne Nga Ju
[+]Msn Programe
etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gvhack.tk
Leonard Bossi
Perjashtuar
Perjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 29
Registration date : 25/09/2008

MesazhTitulli: Re: Audi Q5 fiton 'Timonin e Artė'   Tue Nov 11, 2008 5:25 pm

po valla hallall ju koft edhe shum e mir qijo Audi q5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Audi Q5 fiton 'Timonin e Artė'   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Audi Q5 fiton 'Timonin e Artė'
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Bisedė e lirė-
Kėrce tek: