KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Hekeni hijėzimin e kalter mas ikonave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

Hekeni hijėzimin e kalter mas ikonave Empty
MesazhTitulli: Hekeni hijėzimin e kalter mas ikonave   Hekeni hijėzimin e kalter mas ikonave I_icon_minitimeMon Nov 10, 2008 9:53 pm

Klikoni me te Djathten ne My Computer > Properties > Advanced >klikoni Settings te Performance,tani e shini njo si tabele edhe shkoni me to poshtė .Sigurohuni qe "Use drop shadows on icon labels on the Desktop te jete e selektuar dhe shtypni OK.


Edituar pėr herė tė fundit nga Ghack nė Wed Nov 12, 2008 8:13 pm, edituar 4 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
proff.vB
WebMaster
WebMaster
proff.vB

Male
Numri i postimeve : 340
Age : 25
Vendndodhja : ωωω.кн¢-ѕσℓυтιση.тк
Registration date : 11/09/2008

Hekeni hijėzimin e kalter mas ikonave Empty
MesazhTitulli: Re: Hekeni hijėzimin e kalter mas ikonave   Hekeni hijėzimin e kalter mas ikonave I_icon_minitimeTue Nov 11, 2008 2:46 pm

Nice Post Bro Very Happy

_________________
Email : vatty_hack@ast-crew.info
FORUMET KRYESORE
[+]Rregullorja e Forumit
[+]Tutorials/Mėsime
[+]Tutorials Anglisht
[+]Dizajne Nga Ju
[+]Msn Programe
etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gvhack.tk
 
Hekeni hijėzimin e kalter mas ikonave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Tutorials/Mėsime-
Kėrce tek: