KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fshini Userat prej PC

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Fshini Userat prej PC   Sun Nov 09, 2008 6:40 pm

StarT
run
regedit
Hkey_local_machine
software
microsoft
windows nt
winlogon
special Accounts
Userlist

Dhe Value e ban Zero (0)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fshini Userat prej PC
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» Prej nga e ka prejardhjen emri "shqiptar"?
» Kėnd prej politikanėve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» Sa sheqer mund tė konsumoj njeriu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Tutorials/Mėsime-
Kėrce tek: