KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Qele Start-in shpejt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

Qele Start-in shpejt Empty
MesazhTitulli: Qele Start-in shpejt   Qele Start-in shpejt I_icon_minitimeSun Nov 09, 2008 6:39 pm

Shko Start
Run
shkruaj regedit
dhe vazdhdo ok
gjeje kete
HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop\
ne anen e djatht te dritares gjeje " MenuShowDelay " kliko dy here mbi te dhe ne dritaren tjeter qe hapet
ndrysho vleren(default eshte 400 ) ne 100 apo me pak.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Qele Start-in shpejt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Tutorials/Mėsime-
Kėrce tek: