KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ristarto PC nese eki prish BIOS-in

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

Ristarto PC nese  eki prish BIOS-in Empty
MesazhTitulli: Ristarto PC nese eki prish BIOS-in   Ristarto PC nese  eki prish BIOS-in I_icon_minitimeSun Nov 09, 2008 6:38 pm

Keni prek naj sen ne BIOS dhe nuk ndezet mė PC-ia.
Per me qit prap BIOS-in nė default me PC shym veptoni kėshtu

Pra nė testatur lypne "INSER" pasi qė e keni gjetur, shtypni butonin "INSER" dhe pa e lėshuar butonin INSERT ndezne PC (Butoni Insert e ka pėr efekt me i bo tė dhėnat e BIOS-it Default sikur se kur u ble PC.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ristarto PC nese eki prish BIOS-in
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Tutorials/Mėsime-
Kėrce tek: