KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Fshije Recycle Bin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

Fshije Recycle Bin Empty
MesazhTitulli: Fshije Recycle Bin   Fshije Recycle Bin I_icon_minitimeSun Nov 09, 2008 6:37 pm

Shkojm kshtu : HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Desktop\NameSpace\
dhe e boni delete kete KEy
key
{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}
dhe ju fshihet Recycle Bin
per ta kthyer perseri Recycle Bin veq e ktheni ne vendenin e vet ni ristart edhe kryhet kthehet qysh u kon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fshije Recycle Bin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Tutorials/Mėsime-
Kėrce tek: