KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LicensojeWindows-in tend

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: LicensojeWindows-in tend   Sun Nov 09, 2008 6:32 pm

Windows duhet te jete valid qe te mund ta shfrytzoni 100% (me update,programe qe ofron per download)

Dhe ja nje metod shum e thjesht se si ta aktivizoni :

Windows XP
1.Download
2. Ekstraktojeni dhe hapeni Register File -Yes-OK
3.Windows Validate Klikoni mbi qet link.
4. Klikoni ne Validate Windows e cila gjindet ne anen e djatht larg.
5. Install ActiveX ( dhe instaloje nje exe file qe ju paraqitet Install )
6. Pasi ta perfundoni ju del Thank You .

Windows Vista(All versions)
1.Downlaod
2. Ekstraktojeni dhe hapeni Vista Automated Activation Crack v3.0.exe
3. Prekeni Space ose ndonje tast ne tastier.
4. Restart PC.
5. Shkoni Computer - Properties dhe ju aty ju del Windows Genuine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
LicensojeWindows-in tend
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Windows-
Kėrce tek: