KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Numri i virusave ne rritje pas fitores se Obames

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

Numri i virusave ne rritje pas fitores se Obames Empty
MesazhTitulli: Numri i virusave ne rritje pas fitores se Obames   Numri i virusave ne rritje pas fitores se Obames I_icon_minitimeThu Nov 06, 2008 10:57 pm

Krejt e pritur, vetėm disa orė pas fitores sė presidentit tė 44 me radhė tė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės, krijuesit e viruseve dhe spamerėt nė mbarė botė kanė vendosur qė gjatė shpėrndarjes sė sulmeve tė tyre tė shėrbehen pikėrisht me pamjen dhe veprėn e Barack Obamas.
Sipas pohimeve tė ekspertėve antivirus tė kompanisė Sophos, disa orė pas fitores sė Obamas, nė Britani tė Madhe madje 60 pėr qind e spamit tė pėrgjithshėm kanė qenė tė ndėrlidhura me presidentin e ri tė SHBA-ve.

Njė prej porosive tė tilla spam pėrmban lidhjen e internetit e cila gjoja iu drejton nė fjalimin fitues tė Obamas, e cila do tė ju dėrgoj nė faqen e cila do t’iu ofrojė shkarkimin e dosjes sė emėruar adobe_flash9.exe, nė mėnyrė qė tė mund tė shihni video materialin. Nga Sophos tėrheqin vėrejtjen se kėtu nuk bėhet fjalė pėr pėrditėsimin e Flash playerit, por pėr trojanin me emrin Mal/Behav-027, i cili do tė tentojė t’ua infektojė kompjuterin tuaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
proff.vB
WebMaster
WebMaster
proff.vB

Male
Numri i postimeve : 340
Age : 25
Vendndodhja : ωωω.кн¢-ѕσℓυтιση.тк
Registration date : 11/09/2008

Numri i virusave ne rritje pas fitores se Obames Empty
MesazhTitulli: Re: Numri i virusave ne rritje pas fitores se Obames   Numri i virusave ne rritje pas fitores se Obames I_icon_minitimeTue Nov 11, 2008 5:46 pm

hahaah pse more po dojn me ja thy add obames ahaha

_________________
Email : vatty_hack@ast-crew.info
FORUMET KRYESORE
[+]Rregullorja e Forumit
[+]Tutorials/Mėsime
[+]Tutorials Anglisht
[+]Dizajne Nga Ju
[+]Msn Programe
etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gvhack.tk
 
Numri i virusave ne rritje pas fitores se Obames
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Bisedė e lirė-
Kėrce tek: