KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Super-celular me kapak nga Japonia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

Super-celular me kapak nga Japonia Empty
MesazhTitulli: Super-celular me kapak nga Japonia   Super-celular me kapak nga Japonia I_icon_minitimeSat Nov 01, 2008 11:03 am

Pėrkundėr asaj qė edhe nė tregun tonė tani ka celularė tė avancuar, nuk ėshtė keq qė kohė pas kohe tė pėrkujtojmė se Lindja e largėt me disa gjėra nė kėtė fushė ende janė para nesh. Njė shembull i mirė pėr kėtė ėshtė modeli i ri i celularit tė kompanisė Casio.
Casio Exilim W63CA ėshtė celualr me kapak dhe ekran tė madh 3.1-inēėsh OLED, me rezolucion 480 x 800 piksela. Me dizajn na pėrkujton njė fotoaparat tė vogėl e madje edhe kamerė, e ėshtė e qartė edhe pse: kamera e integruar nė tė ėshtė me rezolucion prej 8.1 megapiksela, ka objektiv me kėnd tė gjerė, auto-fokus, teknologjinė e njohjes sė fytyrave, derisa ai mund tė incizojė video nė kualitetin VGA kualiteti me 30 fps (korniza pėr sekondė) nė kartelat microSD.

Detajet tjera nuk janė tė njohur, mirėpo nėse mund tė gjykohet sipas kamerės sė integruar nė, mund tė supozohet se W63CA do tė ketė tė gjitha teknologjitė relevante tė cilat integrohen nė celularėt e klasės sė lartė.

Nė treg, fatkeqėsisht, vetėm nė atė japonez, pritet tė del nė nėntor tė kėtij viti.

www.casio.com
Super-celular me kapak nga Japonia Telefo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Super-celular me kapak nga Japonia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Lajme Mbi Teknologjin-
Kėrce tek: