KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kompjuter prej arit tė pastėr!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Kompjuter prej arit tė pastėr!   Sat Nov 01, 2008 10:38 am

Ajo qė lexuat nė titull nuk ėshtė gabim, ky kompjuter me tė vėrtetė quhet Pure*Gold. E po, edhe shtėpizėn e ka me tė vėrtetė prej arit.
Nė brendėsi nė fakt gjendet njė kompjuter krejtėsisht solid: Procesor Core 2 Duo nga Intel, katėr GB RAM memorie, 100 GB (vetėm?) tė hapėsirės sė dhėnave, kartela grafike e Nvidias GeForce 8600GT, njė USB dhe dy qasje pėr FireWire.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kompjuter prej arit tė pastėr!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» Burbuqe Thaqi:Objektivat e Mijėvjeēarit pėr Zhvillim - utopi dhe propagandė pa shije
» Agim Bacelli:Rrėfimi* Tregim
» Prej nga e ka prejardhjen emri "shqiptar"?
» Kėnd prej politikanėve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Lajme Mbi Teknologjin-
Kėrce tek: