KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lajmrim Per Tek.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
proff.vB
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 340
Age : 24
Vendndodhja : ωωω.кн¢-ѕσℓυтιση.тк
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Lajmrim Per Tek.   Thu Oct 30, 2008 6:38 pm

Lajmet duhet te ken patjeter foto pa foto nuk lejohen vetem ne raste te veqanta nuk bėn te jepni lajme nga e kaluara vetem nga zbulimi i 2008-tes
nese jepni lajme politike at'het merr 1 vrejtje ( sepse dihet qe nuk e keni lex. rregulloren ) nese vazhdoni prap 2 vrejtje dhe ne fund Bann
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gvhack.tk
 
Lajmrim Per Tek.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Lajme Mbi Teknologjin-
Kėrce tek: