KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Youtube Accont

Shko poshtė 
AutoriMesazh
proff.vB
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 340
Age : 24
Vendndodhja : ωωω.кн¢-ѕσℓυтιση.тк
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Youtube Accont   Thu Oct 30, 2008 6:28 pm

Kushtet:
[ + ] 10 poste
[ + ] Pa Vrejtje
[ + ] Pa Grad

Kto ishin kushtet kush don accont ne youtube por emri duhet te ndryshohet ne shumicen e rasteve si psh 'lavdim'' youtube nuk munt ta pranoj se eshte
e zene e bejm " laavdim " ose " lavvdim" ose " lavdimm" etj etj


Edituar pėr herė tė fundit nga proff.vB nė Mon Nov 17, 2008 5:57 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gvhack.tk
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Re: Youtube Accont   Thu Oct 30, 2008 9:50 pm

e ki ndihmen time njeri. Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Youtube Accont
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Komenti i Adem Berishes nė Youtube te kėnga pėr Diellzen dhe Ninelin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Oferta Falas-
Kėrce tek: