KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kaspersky Internet Security me 100 ditė licensė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Kaspersky Internet Security me 100 ditė licensė   Sun Oct 26, 2008 9:37 pm

Kaspersky ka licens deri rreth 300 dit
Si te ket sukses licensimi:
Qe te ket sukses istalimi gjatė istalimit veq ja qesim nje licensė qfare do qaty,dhe kur e instalojm kaspersky ja bojm PAUSE dhe e fshijm at licensė dhe ja vendosim nje licensė mbi vitin 2009,kjo licnes duhet te jet dikund ka fundi,70-100 me radh


Kliko pėr ta shkarkuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kaspersky Internet Security me 100 ditė licensė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Antivirusa-
Kėrce tek: