KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Al-Kaida mbetet pa portale interneti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Al-Kaida mbetet pa portale interneti   Thu Oct 23, 2008 2:05 pm

Dy portalet e mėdha tė internetit me tė cilat shėrbehet Al-Kaida dhe grupet e ndėrlidhura me tė edhe mė tutje janė tė bllokuara. Kanė kaluar gjashtė javė qėkur, nė shtatė-vjetorin e sulmeve nė Amerikė, ato janė bllokuar.
Portali Al-ekhlaas.net, i cili pėr njė kohė tė gjatė ka qenė i dedikuar pėr publikimin e porosive tė Bin Ladenit nė internet dhe ndihmėsit tė tij Ayman Muhammad Rabaie al-Zawahiri (si dhe grupeve xhihade nė Irak, nė Afganistan e nė Somali, tani nuk ka qasje.

Kur tentohet qė tė hapet paraqitet emri i ofruesit tė tij tė shėrbimeve Joker.com i cili ua ofron vizitorėve potencial.

Alhesbah.net, portali tjetėr i Bin Ladenit, ėshtė tėrėsisht jooperativ.

Me mbylljen e kėtyre dy portaleve ėshtė zvogėluar dukshėm mundėsia e Al-Kaidas qė tė publikojė porositė e saj tė cilat qarqet xhihade i pėrcjellin me kujdes, derisa pėrdoruesit e internetit i komentojnė me tė madhe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Al-Kaida mbetet pa portale interneti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Bisedė e lirė-
Kėrce tek: