KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Llogarit kohen qe sa je ne qat faqe! [JavaScript]

Shko poshtė 
AutoriMesazh
proff.vB
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 340
Age : 24
Vendndodhja : ωωω.кн¢-ѕσℓυтιση.тк
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Llogarit kohen qe sa je ne qat faqe! [JavaScript]   Sat Oct 18, 2008 11:03 am

Llogarit kohen qe sa je ne qat faqe! [Javascript]

--------------------------------------------------------------------------------

Kodi:
startday = new Date();
clockStart = startday.getTime();
function initStopwatch()
{
var myTime = new Date();
var timeNow = myTime.getTime();
var timeDiff = timeNow - clockStart;
this.diffSecs = timeDiff/1000;
return(this.diffSecs);
}

function getSecs()
{
var mySecs = initStopwatch();
var mySecs1 = ""+mySecs;
mySecs1= mySecs1.substring(0,mySecs1.indexOf(".")) + " sek.";
document.forms[0].timespent.value = mySecs1
window.setTimeout('getSecs()',1000);
}Kėtu jeni qe !

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gvhack.tk
 
Llogarit kohen qe sa je ne qat faqe! [JavaScript]
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historia e lashtė
» Krimet e komunizmit / Bilbil Klosi, gjykatėsi komunist qė dha shekuj burg dhe u mori jetėn qindra antikomunistėve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: JavaScript-
Kėrce tek: