KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 'Windows 7' nė 2010

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: 'Windows 7' nė 2010   Tue Oct 14, 2008 8:25 pm

Gjiganti softuerik amerikan Microsoft, i cili kohė mė parė ka paralajmėruar se do tė lansojė versionin “para eksperimental” tė sistemit tė tij operativ tė radhės "Windows 7", pėr tė cilėn deri mė tani ky ka qenė vetėm emėr punues, sot ka njoftuar se pikėrisht ky do tė jetė edhe emri pėrfundimtar i sistemit tė ri operativ.
Microsoft nė blogun e vet zyrtar ka njoftuar se do tė mbaj emrin "Windows 7" dhe se me kėtė emėr do tė del nė shitje ky sistem operativ nė fund tė vitit 2009 apo nė fillim tė vitit 2010.

Drejtori i Microsoftit pėr zhvillim tė produkteve Mike Nash ka shkruar nė blogun zyrtar se: "Shumė thjesht, ky ėshtė botimi i shtatė i Windowsit, prandaj do tė mbetet 'Windows 7', ka kuptim".

Versioni i parė “para eksperimental” e Windowsit tė ri do tė bėhet publik nė konferencėn informatike PDC (Professional Developers Conference). Takimi do tė mbahet prej 23 deri mė 30 tetor nė Los Angeles.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dadchee
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 15
Registration date : 18/10/2008

MesazhTitulli: daddi   Tue Oct 21, 2008 7:22 pm

nice post afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
'Windows 7' nė 2010
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Windows-
Kėrce tek: