KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Rrjeti kompjuterik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
proff.vB
WebMaster
WebMaster
proff.vB

Male
Numri i postimeve : 340
Age : 25
Vendndodhja : ωωω.кн¢-ѕσℓυтιση.тк
Registration date : 11/09/2008

Rrjeti kompjuterik Empty
MesazhTitulli: Rrjeti kompjuterik   Rrjeti kompjuterik I_icon_minitimeSat Oct 11, 2008 9:06 pm

Njė rrjet kompjuterik ėshtė njė grup kompjuterash autonomė tė ndėrlidhur me ndihmėn e njė teknologjie tė caktuar. Dy kompjutera quhen tė ndėrlidhur nėse janė tė aftė tė shkėmbejnė informacion midis tyre. Lidhja mund tė realizohet me anėn e kabllove elektrikė, fibrave optike, mikrovalėve, rrezeve infra tė kuqe apo me anėn e satelitėve. Rrjetet kanė forma dhe madhėsi tė ndryshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gvhack.tk
 
Rrjeti kompjuterik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Windows-
Kėrce tek: