KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Local Area Network

Shko poshtė 
AutoriMesazh
proff.vB
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 340
Age : 24
Vendndodhja : ωωω.кн¢-ѕσℓυтιση.тк
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Local Area Network   Sat Oct 11, 2008 8:54 pm

Local Area Networks (LAN) - rrjetet lokale (fjalė pėr fjalė rrjete tė sipėrfaqes lokale), janė rrjete private, tė cilat shėrbejnė pėr tė ndėrlidhur aparatura tė rrjetit nė njė distancė tė kufizuar e cila varion nga disa metra brenda njė ndėrtese deri nė disa kilometra brenda njė zone tė caktuar. LANet dallohen nga rrjetet e tjera (PAN, MAN, WAN) nga madhėsia, teknologjia e transmetimit dhe topologjia e pėrdorur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gvhack.tk
 
Local Area Network
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Windows-
Kėrce tek: