KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Vdes kreu kundėrthėnės i tė djathtės ekstreme, Jorg Haider

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

Vdes kreu kundėrthėnės i tė djathtės ekstreme, Jorg Haider Empty
MesazhTitulli: Vdes kreu kundėrthėnės i tė djathtės ekstreme, Jorg Haider   Vdes kreu kundėrthėnės i tė djathtės ekstreme, Jorg Haider I_icon_minitimeSat Oct 11, 2008 8:04 pm

Policia austriake ka njoftuar se udhėheqėsi i tė djathtės ekstreme nė kėtė vend, Jorg Haider ka humbur jetėn nė njė aksident automobilistik.
Haider, 58-vjeēar ėshtė bėrė i njohur pėr fushatat e tij kundėr migracionit, deklaratat anti semite dhe pėr komentet kundėrthėnėse lidhur me simpatinė pėr praktikat e punės sė Gjermanisė naziste.

Nė 2002 ai u pėrfol dhe pėr takimin me diktatorin irakian Saddam Hussein
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vdes kreu kundėrthėnės i tė djathtės ekstreme, Jorg Haider
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Lajme-
Kėrce tek: