KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Kapet gomonia me 115 kg kanabis, arratisen trafikantėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

Kapet gomonia me 115 kg kanabis, arratisen trafikantėt Empty
MesazhTitulli: Kapet gomonia me 115 kg kanabis, arratisen trafikantėt   Kapet gomonia me 115 kg kanabis, arratisen trafikantėt I_icon_minitimeSat Oct 11, 2008 8:02 pm

Plot 115 kilogramė kanabis qė kishte destinacion Italinė u bllokuan nė bregun shqiptar tė detit Jon. Operacioni u krye nga Policia kufitare e qarkut tė Vlorės qė zhvilloi gjatė natės njė operacion antitrafik.
Drejtori i policisė sė Kufirit dhe Migracionit nė Qarkun e Vlorės, Myzafer Elezi, bėri tė ditur se nė tė gdhirė tė ditės sė sotme u bllokua njė lundrues, tip gomone nė hapėsirėn detare, nė jugperėndim tė Gadishullit tė Karaburunit.

“Gomonia me gjatėsi 4.5 metra u diktua nga policia kufitare e cila, e mbėshtetur dhe nga forcat e Repartit Antitrafik Delta Force, u vu nė ndjekje tė saj, pėr ta bllokuar pas njė operacioni qė zgjati mė shumė se njė orė” tha Elezi.

Personat qė ndodheshin nė tė mundėn t’i largohen me shpejtėsi policisė duke lėnė pas plot 115 kg kanabis sativa.

Nga hetimet paraprake dyshohet se lėnda narkotike ishte nisur pėr nė Itali. Aktualisht, policia po heton rreth kėtij rasti tė trafikut tė lėndėve narkotike dhe personave qė kanė lidhje me tė.

Dyshohet se njė rrjet i mirėorganizuar i lėndėve narkotike vepron nga Shqipėria nė Itali. Policia sqaron se kėtė mund ta zbardhin vetėm nesė arrihen tė vihen nė pranga pronarėt e gomones
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kapet gomonia me 115 kg kanabis, arratisen trafikantėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Lajme-
Kėrce tek: