KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Anulohet protesta e Policisė sė Kosovės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Anulohet protesta e Policisė sė Kosovės   Sat Oct 11, 2008 8:01 pm

Ėshtė anuluar protesta e Policisė sė Kosovės, e paraparė tė mbahet nesėr.
Shaban Tasholli, nėnkryetar i Sindikatės sė Policisė sė Kosovės, ka thėnė se ėshtė arritur marrėveshja nė mes tė Qeverisė sė Kosovės dhe Sindikatės sė Policisė nė tė gjitha pikat e parashtruar nga ana e tyre.

Kjo nėnkupton se do tė ketė nivelizim pagash, ku mė sė shumti do tė pėrfitojnė policėt e njėsitit tė patrullimit. Gjithashtu do tė paguhen shujta pėr policėt.

Ligji do tė nisė sė implementuar qė nga dhjetori i kėtij viti, kurse i ka kushtuar qeverisė 6 milionė Euro.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Anulohet protesta e Policisė sė Kosovės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ
» Xhesika Vula:Pranimi i Rezolutės 1244 pėr shkak tė kėmbėnguljes sė Serbisė, devalvon pavarėsinė e Kosovės, tė shpallur mė 17 shkurt 2008
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Selim Hasanaj: Tė ashtuquejturit ''titist'' dikur nė Kosovė dhe ''Patriotėt luftėtarė'' nė pushtet
» Kadri Tarelli: Dy Heronjtė e Kosovės Haki Taha dhe Bajram Gashi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Lajme-
Kėrce tek: