KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Anulohet protesta e Policisė sė Kosovės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Anulohet protesta e Policisė sė Kosovės   Sat Oct 11, 2008 8:01 pm

Ėshtė anuluar protesta e Policisė sė Kosovės, e paraparė tė mbahet nesėr.
Shaban Tasholli, nėnkryetar i Sindikatės sė Policisė sė Kosovės, ka thėnė se ėshtė arritur marrėveshja nė mes tė Qeverisė sė Kosovės dhe Sindikatės sė Policisė nė tė gjitha pikat e parashtruar nga ana e tyre.

Kjo nėnkupton se do tė ketė nivelizim pagash, ku mė sė shumti do tė pėrfitojnė policėt e njėsitit tė patrullimit. Gjithashtu do tė paguhen shujta pėr policėt.

Ligji do tė nisė sė implementuar qė nga dhjetori i kėtij viti, kurse i ka kushtuar qeverisė 6 milionė Euro.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Anulohet protesta e Policisė sė Kosovės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kadri Tarelli: Dy Heronjtė e Kosovės Haki Taha dhe Bajram Gashi
» Halit Bogaj: ''Xhemail Abria- pleqnar i Kosovės''
» Poezi nga Halit Bogaj (Drenica, Policia e Kosovės, Palestinės, Praga)
» Skandaloze: Pėr gjashtėmijė euro, shkodranen ia shesin njė plaku tė Kosovės (Video)
» Humanisti gjerman Rupert Neudeck: politikanėt e Kosovės janė kriminelė!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Lajme-
Kėrce tek: