KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Policia nė Tajlandė ka liruar me kusht liderėt opozitarė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Policia nė Tajlandė ka liruar me kusht liderėt opozitarė   Fri Oct 10, 2008 9:42 pm

Policia nė Tajlandė ka liruar me kusht liderėt opozitarė. Ata po pėrballen me akuza pėr refuzim tė arrestimit dhe pėr udhėheqje tė mbledhjes ilegale, akuza kėto tė cilat mund t’i shpien ata nė burg.
Policia ka bėrė tė ditur se shtatė liderė tė opozitės janė marrė nė pyetje. Ndėrkaq protestuesit kanė vazhduar tė protestojnė para ndėrtesės sė parlamentit, duke kėrkuar dorėheqjen e kryeministrit.

Edhe pas pėrleshjeve tė para disa ditėve, ku mbetėn tė vdekur dy persona dhe u plagosėn qindra tė tjerė, protestuesit antiqeveritar janė tė vendosur qė protestėn disamuajshe ta vazhdojnė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Policia nė Tajlandė ka liruar me kusht liderėt opozitarė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Poezi nga Halit Bogaj (Drenica, Policia e Kosovės, Palestinės, Praga)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Lajme-
Kėrce tek: