KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Download Easy Video Downloader

Shko poshtė 
AutoriMesazh
proff.vB
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 340
Age : 24
Vendndodhja : ωωω.кн¢-ѕσℓυтιση.тк
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Download Easy Video Downloader   Sat Oct 04, 2008 10:02 am

Easy Video Downloader is an application which offers the possibility of downloading videos from YouTube, Google Video and saving them as high-quality video files for your PC or MPEG4 for iPod, PSP, etc.

In order to manage this program you do not need any specific knowledge or scripts to surf. The only thing you need is to paste the URL and get ready to start.

For all those who do not have a Flash player to see YouTube clips, there is the alternative of selecting ‘Save as AVI’ and this software will immediately convert videos to that format.


Shkarko
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gvhack.tk
 
Download Easy Video Downloader
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bėhu burrė dhe kthema Erionin
» Gold Ag reagon me njė kėngė patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipėri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Nė emėr tė komandantėve kam paguar haraē me vite tė tėra (Video)
» Gjendje lufte nė Kumanovė, 9 policė tė plagosur (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Download Programs-
Kėrce tek: