KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Njė komandė qė do t'ju shpėtojė Hard Diskun tuaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Njė komandė qė do t'ju shpėtojė Hard Diskun tuaj   Sat Sep 20, 2008 10:11 am

Shume pėrdorues te Windows kane probleme me Hard Diskun here pas here. Komanda chkdsk /F (e cila mund te ekzekutohet nga Start->Te gjithe programet->Acesoret-> dhe klikoni mbi Command Prompt ) do te gjeje sektoret e demtuar dhe do te rikuperoj informacionet e lexueshme.
Uroj qe kjo komand te shpetoj nga humbja e te dhenave mbi hard diskun tuaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Njė komandė qė do t'ju shpėtojė Hard Diskun tuaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Windows-
Kėrce tek: