KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si tė aktivizojme Firewall nė Windows Vista

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Si tė aktivizojme Firewall nė Windows Vista   Sat Sep 20, 2008 10:06 am

Firewall-i eshte nje barriere midis juve dhe hakerve, por shpejsh here nje problem mbi bllokimin e programeve te ndryshme. Ja nje menyre si ta fikim apo aktivizojme ate.

1. Kliko Start
2. Selekto Control Panel
3. Kliko Security
4. Selekto Firewall option


5. Zgjithe on ose off
6. Kliko Ok per te konfermuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si tė aktivizojme Firewall nė Windows Vista
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Windows-
Kėrce tek: