KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndrysho ikonėn e hardiskut

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Ndrysho ikonėn e hardiskut   Sat Sep 20, 2008 10:06 am

Si fillim kopjo njė skedar ikonė nė rrėnjėn e diskut.
psh: c:\icon.ico

Mė pas krijo njė skedar tekst dhe quaje: autorun.inf nė c:\autorun.inf dhe nė tė shkruaj:

[autorun]
icon=icon.ico

Ruaje dhe mbylle kėtė skedar.
Tani hap My Computer dhe bėji Refresh. Ikona e diskut tuaj paska ndryshuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ndrysho ikonėn e hardiskut
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Windows-
Kėrce tek: