KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Truk pėr tė kyēur dosjet private

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Truk pėr tė kyēur dosjet private   Sat Sep 20, 2008 10:05 am

Supozojmė se doni tė kyēni dosjen filma me shteg D:\filma. Nė tė njėjtėn direktori (kėtė rast nė D:) krijoni njė skedar tekst dhe shkruani nė tė
ren filma filma.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}
Kėtė ruajeni si fshih.bat

Tani krijoni njė skedar tjetėr tekst dhe nė tė shkruani:
ren filma.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D} filma
Kėtė ruajeni me emrin trego.bat

Tani keni dy skedarė .bat qė janė fshih dhe trego. Klikoni fshih dhe dosja e filmave do tė ndryshojė nė Control Panel dhe ju s'do tė keni mundėsinė tė shihni pėrmbajtjen e saj.
Tani klikoni trego dhe do tė shihni edhe njėherė dosjen origjinale.

Ka dhe mėnyra shumė mė tė thjeshta pėr tė fshehur dosjet tuaj personale, por jo kaq interesante.
Provojeni tani!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Truk pėr tė kyēur dosjet private
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Windows-
Kėrce tek: