KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si tė shikosh tė dhėnat e sistemit (kompjuterit) ndryshe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Si tė shikosh tė dhėnat e sistemit (kompjuterit) ndryshe   Sat Sep 20, 2008 10:03 am

Shtypni tastin window dhe Pause/Break njėkohėsisht.
Shikoni parametrat e kompjuterit tuaj e tė tjera nė lidhje me sistemin qė keni.

[url=][/url]


Shikojeni foton.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si tė shikosh tė dhėnat e sistemit (kompjuterit) ndryshe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Windows-
Kėrce tek: