KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ta fikėsh Windows Xp-nė shpejt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Si ta fikėsh Windows Xp-nė shpejt   Sat Sep 20, 2008 9:56 am

Kjo tuto do t'ju mundėsojė ta fikni XP-nė nė vetė 1-2 sekonda
* Shtypni Ctrl+Alt+Del pėr tė hapur Task manager
* Mbani shtypur Ctrl
* Tani shkoni tek Shutdown>Turn Off nė Task manager, ndėrkohė qė e mbani shtypur Ctrl-nė gjatė gjithė kohės.

Kompjuteri do tė fiket brenda 2 sekondash.
Provojeni (jo para se tė keni shkruar ndonjė koment)
.
Kjo nuk e dėmton kompjuterin tuaj dhe me siguri qė ėshtė mė mirė se fikja standarde e Windows-it.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si ta fikėsh Windows Xp-nė shpejt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pirro Ēako: Ju rrėfej 25 vitet me Invėn, nuk ia fal lidhjen e shpejtė me njė burrė tjetėr

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Windows-
Kėrce tek: