KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 3 magji nė Windows

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: 3 magji nė Windows   Sat Sep 20, 2008 9:55 am

Magjia nr. 1

Krijo njė dosje tė re (New Folder) dhė emėrtoje CON. Nuk mundesh apo jo.
Fjalė tė tjera me tė cilat nuk hap dot njė dosje janė: AUX, PRN, CLOCK$, COM, LPT1, LPT2, LPT3, COM2, COM3, COM4, nul


Magjia nr. 2

Hapni njė skedar tė ri nė notepad dhe shkruani Bush hid the facts.
Ruajeni atė diku dhe mbylleni. Tani hapeni dhe lexoni....


Magjia nr. 3

Hapni njė dokument tė ri nė Word dhe shkruani
=rand (200, 99)

Shtypni Enter. E patė magjinė???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
3 magji nė Windows
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Windows-
Kėrce tek: