KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Look@Lan NetConection,Refresh IP and Hosts

Shko poshtė 
AutoriMesazh
proff.vB
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 340
Age : 24
Vendndodhja : ωωω.кн¢-ѕσℓυтιση.тк
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Look@Lan NetConection,Refresh IP and Hosts   Sat Sep 13, 2008 10:47 am

Ky Program Sherben Per Freskimin e Ip dhe Te keni Info rreth PC te tij
Normalisht Nese ja Din IP ose futjes ne host Nese ja din Hostin .
Sqarimet i keni ne Tabere qe e kam pregaditur me pare ne Print Screen
Duhet te keni logjike me kete program sepse mund te lendoheni vete
eshte i ;lehte per mua qe ta perdori ,eshte shum i dobishem er freskimin e ip
por ky program tregon IP qe i keni shenuar ju a jane Online Apo Ofline
Ata qe dine me shum mund edhe te Futen ne PC te Cilit ja din IP

DOWNLOAD : http://www.zshare.net/image/17674233f251dd09/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gvhack.tk
 
Look@Lan NetConection,Refresh IP and Hosts
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Hacking Programs-
Kėrce tek: